О компании

Про SHL

Компанія SHL заснована більш ніж 40 років тому і за цей час стала світовим лідером в області об'єктивної оцінки людей.

Ми працюємо в 50 країнах світу на 30 мовах. Всі філії SHL утворюють єдину міжнародну мережу, яка дозволяє успішно орієнтуватися в тенденціях міжнародного ділового середовища та отримувати підтримку експертів SHL практично на будь-якому національному ринку в світі.

Наші працівники - фахівці у своїй галузі

Наш штат складається більш ніж з 250 професійних психологів, включаючи велику кількість провідних фахівців у сфері психології. Завдяки підтримці наших провідних дослідників консультанти SHL володіють унікальним поєднанням досвіду, професійних знань та ділових навичок. Робота наших консультантів, які мають найбільший досвід у цій галузі, дозволила понад 15 000 компаній з усіх галузей економіки досягнути значного збільшення своїх фінансових показників.

Використання новітніх технологій - принцип нашої роботи

Постійні інвестиції в широкомасштабні дослідження є джерелом нашої постійно зростаючої переваги в даній області. Для скорочення часових і фінансових витрат на використання наших технологій ми постійно впроваджуємо новітні досягнення в технологічній та інформаційній сферах.

Об'єктивність - основа роботи SHL

Ми використовуємо методики об'єктивної оцінки, чесні та прозорі як для окремих людей, так і для організацій.

Як психологи, у своїй роботі ми керуємося професійними стандартами та етикою Асоціації. Ми розробили основні цінності, які лежать в основі організації роботи компанії. Ці принципи регулюють нашу поведінку як усередині організації, так і в спілкуванні з нашими клієнтами та партнерами. Наші цінності - це відданість клієнтам, надійність, етика та чесність.

Турбота про кандидатів

Протягом оцінки ми зосереджуємо свою увагу як на організаціях, так і на особистостях. Наші технології та способи здійснення оцінки точні, чесні та етичні. Турбота про кандидата так само важлива для нас, як і успіх наших клієнтів. Ми надаємо реальну вигоду.

Наші цілі - створення і реалізація способів підвищення результативності наших клієнтів. Послуги з оцінки переслідують реальні комерційні цілі. У нашому активі безліч підтверджених видатних фінансових результатів клієнтів, яких вони домоглися завдяки використанню наших послуг. Ми надаємо клієнту свою інформацію і знання і, стаючи партнерами наших клієнтів, на їх прикладі демонструємо реальний коефіцієнт окупності інвестицій.

Будь в курсе мировых HR-тенденций!